[Trójmiasto] Starszy Programista PHP

Cancelled

Job Description

Witam Pana,
aktualnie prowadzę ciekawy projekt rekrutacyjny na stanowisko (Starszego) Programisty PHP w firmie mającej swoją siedzibę w Trójmieście.

- IT Kontrakt w tym projekcie rekrutacyjnym oferuje:

Stałą pracę w oparciu o wybrany przez Kandydata model zatrudnienia lub współpracy => wynagrodzenie i forma współpracy do ustalenia
Szkolenia merytoryczne i językowe
Samodzielność i realizację ambitnych zadań
Kontakt z nowoczesnymi technologiami
Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
Imprezy i wyjazdy integracyjne
Prywatną opiekę medyczną oraz pakiet sportowy

- Poniżej przesyłam szczegóły z pytaniem czy jest Pan zainteresowany udziałem w tej rekrutacji.
Zapraszam do kontaktu, pozdrawiam :)

Anna Koc
Specjalista ds. Rekrutacji
IT Kontrakt
Tel: +48 519 603 263
E-mail a.koc@itkontrakt.pl

- SZCZEGÓŁY OFERTY:

Obowiązki:
- Projektowanie oraz wdrażanie aplikacji opartych na technologiach Open Source
- Tworzenie oprogramowania w języku PHP
- Praca w oparciu o platformę LAMP
- Praca nad budową jednego z największych produktów internetowych

Wymagania:
- Kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych
- Doświadczenie komercyjne i bardzo dobra znajomość PHP5
- Doświadczenie w tworzeniu wysoce skalowalnych aplikacji
- Chęć do szybkiego uczenia się i wykorzystywania nowych technologii
- Umiejętność rozwiązywania problemów, terminowość i odpowiedzialność
- Otwartość, pomysłowość, pasja i zaangażowanie