JavaScript Developer

Cancelled

Job Description

Verax Systems Corp. jest producentem oprogramowania umożliwiającego planowanie, dostarczanie i nadzorowanie usług IT oraz telekomunikacyjnych. Verax Systems Corp. jest niepubliczną spółką akcyjną z siedzibą główną w U.S.A. oraz biurami w Anglii, Polsce, Niemczech i Irlandii. Do nowo-tworzonego zespołu na potrzeby naszego Klienta, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

JavaScript Developer, Poznań

Zakres obowiązków:

Projektowanie oraz implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami klienta oraz dokumentacja wykonanej pracy.

Wymagania:

Znajomość JavaScript na poziomie zaawansowanym
Bardzo dobra znajomość HTML 5, CSS 3, AJAX, jQuery
Znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie w mowie i piśmie (częsta komunikacja z anglojęzycznymi klientami)
Komunikatywność i umiejętność kooperacji z Klientem

Mile widziana znajomość:

Backbone js, Require js.,Buster js, WebGL, Three.js

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od preferencji: umowa o pracę na czas nieokreślony lub kontrakt)
Prywatną opiekę medyczną (Medicover)
Możliwość pracy z domu (warunki ustalane indywidualnie z kierownikiem projektu)
Możliwość rozwoju ciekawego oprogramowania w nowoczesnych technologiach
Nieformalne, przejrzyste i przyjazne środowisko pracy
Liczne spotkania firmowe

Znajdź nas na:

LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/verax-systems

Facebook: https://www.facebook.com/KarierawVeraxSystemsPolska

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania. Przesłane CV powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych*.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami.

* Prosimy o dołączenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, nr133, poz 883)".